Hakkımızda

Harita Kayıt Hizmetleri

Harita Kayıt, Google Harita Kayıt, Yandex Harita Kayıt hizmetleri vermekteyiz. 25'den fazla müşterimiz ile birlikte İstanbul ve tüm Türkiye hatta yurtdışında da hizmet vermekteyiz. Kurumsal yapımız sayesinde yurtiçi ve yurtdışında kaliteli bir çok harita kayıt işlemi yapmış bulunmatayız. Haritalara eklenen mekanınız Google ve yandex servisleri üzerinden yapılan aramalarda listelenir ve ön planda olursunuz.

  • Markanızı Büyütün
  • 7/24 Ulaşılabilir Olun
  • Mobilde Ön Planda Durun
  • Profesyonel Görünün

Google Harita Kayıt

Google harita kaydı ile Google haritalarda ve google servisleri üzerinden yapılan aramalarda listelenir ve ön planda olursunuz.

01

Yandex Harita Kayıt

Yandex haritalara işletmenizi ekleyerek Yandex Haritalar ve Yandex arama motoru servislerinde işletmenizi listeyebilirsiniz.

02

Apple Harita Kayıt

Apple haritalara kayıt ile işletmenizi haritalara kayıt edebilir, tüm iPhone, iPad ve iOS kullanıcıları tarafından ulaşılabilirsiniz..

03

Cep Telefonu Harita Kayıt

Herkesin elinde olan Cep Telefonu Haritalarına işletmenizi ekleyerek mobil kullanıcılarına işletmenizi tanıtabilirsiniz.

04

Navigasyon Harita Kayıt

Tomtom gibi tüm navigasyon cihazlarına haritanızı ekleyerek yer bulmaya çalışan kullanıcılar firmanızı gösterebilirsiniz.

05

Yelp Harita Kayıt

Yelp haritalara işletme ekleyerek sıradan mekanların ötesine geçersiniz müşteriler işletmeniz ile etkileşime geçebilirler.

06

Here Harita Kayıt

Here haritalara kayıt olarak işletmeniz gerek kendi Here harita servisinde, gerekse Here'ın altyapı sağladığı pek çok serviste bulunabilir olur.

07

Foursquare Harita Kayıt

Foursquare firma kaydı ile, müşterileriniz işletmenizde checkin ve yorum yapabilir ve mekanınızı kendi listelerine önerebilirler.

08

Swarm Harita Kayıt

Swarm haritalara işletmenizi ekleyin firmanızın bilgileri Swarm’da yer alsın, firmanızı ziyaret eden kullanıcılar checkin yapsın.

09

Haritalara kayıt olun, yerinizi hemen ayırtın. Kayıt Ol

Referanslarımız


Çağrı Merkezi
WhatsApp